RemSlyh 2000 Kiev 068 166 99 79

Слуховые-аппараты-Лоренталь.jpg

ЛІРА           TONDI             ЛУКУЛ

lorental

Слуховий апарат звучить погано.

Нижче ми зупинимося на наступних питаннях:

- Чи давно ви проходили тест слуху?

- Що варто перевірити в першу чергу.

- Чую але не розумію мови

- Погана розбірливисть при перегляді ТБ

- Спеціальні навушники для перегляду ТБ

Як давно ви проходили тест слуху?

Можливо змінився стан слуху у користувача.

Якщо виникли спонтанні скарги пов'язані з якістю звуку або розумінням мови (розбірливість), перш за все - зверніться до фахівця для перевірки слуху - можливо слух змінився і необхідне коригування налаштувань слухових апаратів. Ви можете записатись до наших спеціалістів для вирішення цього питання.

 

!!! Часто (особливо у літніх людей) спостерігається поступове погіршення слуху. Цей відбувається протягом тривалого часу і видносно "непомітно".

 

!!! Якщо мова йде про літнього користувача - варто звернути увагу на його стан. Часто в наслідок стресу, втоми або просто при зміні погоди (тиск) тимчасово змінюється слух.

Що варто перевірити в першу чергу.

Рівень гучності.

- Знизьте рівень гучності. Часто користувачі виставляють надмірно велику гучність бажаючи чути чіткіше / голосніше. Такі дії призводять до зворотного ефекту - розуміння мови і чіткість сприйняття знижується.

 

Вкладиш або Фільтр.

- Подивіться не забитий вкладиш завушного слухового апарату або фільтр внутрішньоканального. Часткове засмічення вихідного звукового отвору може спотворювати звучання апарату.

Інформація по завушним моделям тут >>>

Для внутрішньовушних інформація на цій сторінці >>>

Батарейка.

- Чи в порядку батарейка і призначена вона для використання в слуховому апараті? Можливо у неї мінімальний заряд або вона зовсім не призначена для використання в СА. В останньому випадку, такі батарейки можуть призводити до нестабільного підсилення і спотворення звучання. Детальніше про елементи живлення на сторінці "Завушні СА"

Чую, але не разбираю мову

Чи регулярно користувач носить СА?

Коли це відбувається епізодично або з великими часовими інтервалами, то кожен раз одягаючи СА мозок заново починає адаптуватися до "незвичного" нового звучання. Про те чому потрібно регулярно носити слухові апарати інформація на цій сторінці >>>

 

Один слуховий апарат або два?

Слухова система людини - парний орган, і для правильного сприйняття потрібно нормальна робота обох аналізаторів. Якщо у користувача втрата слуху з обох сторін (а в більшості випадків це саме так) - необхідно використовувати два слухових апарати. Ви ніколи не зможете домогтися нормального сприйняття і хорошої розбірливості з одним слуховим апаратом. Більш докладно ця тема розкрита тут >>>

Погана розбірливість при просмотрі ТБ

Телевізор відноситься до складних акустичним ситуацій.

Якщо ви використовуєте 1 слуховий апарат замість двох, нерегулярно його носите і пі цьому у вас аналоговий сигнал мовлення і старенький ТВ з поганими динаміками - буде складно домогтися кращої розбірливості.

 

Телевізійний сигнал менш чіткий і набагато складніший для розуміння ніж жива мова.

 

В ідеалі у вас повинно бути 2 слухових апарати з комп'ютерної налаштуванням, цифрове ТБ і на додачу плюс-мінус сучасний телевізор з нормальними динаміками.

Більше за цією темою тут >>>


!!! У будь-якому випадку починайте дивитися телевізор з новин, програм з одним диктором - у них як правило більш чітка дикція і в таких передачах мінімум фонових шумів заважатимуть розуміти мову.

Спеціальні навушники для ТВ.

Як варіант ви можете придбати спеціальні ТВ навушники.

Вони створені з урахуванням особливостей сприйняття людей зі зниженим слухом і додатково оснащені регулюванням рівня гучності окремо для кожного вуха. Це дозволяє домогтися оптимального баланса чутності навіть у тих випадках коли у користувача різний стан слуху в лівому і правому вусі. Приклад таких навушників можна подивитися на цьому сайті >>>