RemSlyh 2000 Kiev 068 166 99 79

Слуховые-аппараты-Лоренталь.jpg

ЛІРА           TONDI             ЛУКУЛ

lorental

Профілактика та догляд 

за Слуховими Апаратами.

Нижче про наступне:

- Чому потрібна чистка слухового апарату?

- Як захистити і продовжити термін його служби?

- Як часто потрібно чистити СА?

- Що включає чистка СА і яка її вартість?

Для чого потрібна чистка слухового аппарату?

Безумовно чистка СА це питання гігієни, але не тільки.

Слуховий апарат, на відміну від більшості інших пристроїв, якими ми користуємося щодня, довше інших знаходиться під впливом негативних зовнішніх чинників, таких як: волога, піт, конденсат, вушна сірка, пил і ін.

Їх накопичення і тривалий вплив на чутливі внутрішні елементи слухового апарату неминуче призводять, спершу до нестабільної роботи, а в подальшому до виходу з ладу.

 

Швидкий росхід батарейок, перебої в роботі і відключення - це перші ознаки впливу вище перерахованих агресивних чинників на мікроелектроніку слухового апарату. Згодом це може стати причиною дорогого ремонту вашого слухового апарату.

 

!!! Дбайливе поводження, використання коштів по догляду за СА і регулярна комплексна чистка - дозволяють значно продовжити термін його служби.

До чистки зовні

Текст

До чистки всередені

Текст

Після чистки

Текст

Як захистити слуховий апарат

та продовжити строк його служби?

2. Використовуйте набори по догляду.

В не залежності від того яким слуховим апаратом ви користуєтеся (завушним або внутріканального) - за ним потрібно ретельно доглядати.
Для цього розроблено ряд засобів по догляду за слуховим апаратом. Акуратна експлуатація в поєднанні з правильним доглядом допоможе значно збільшити термін служби вашого СА (зі звичних 5-7 років до 10 і більше).

Детальніше про набори і правила догляду ви можете прочитати тут >>>

 

 

3. Все залежить від користувача.
Багато європейських виробників рекомендують проводити чистку кожні 6ть місяців. У деяких випадках можна зустріти рекомендацію показувати слуховий апарат фахівцям раз на 3 місяці.


Можливо візит до фахівця раз в квартал - перебір, але в окремих випадках такий підхід має сенс. Адже це дозволяє виявити проблему і попередити поломку.

 

З нашої практики - середньостатистичному користувачеві досить проводити профілактичний огляд і чистку слухового апарату 1 на рік.
Це необхідний мінімум.

Як часто потрібно чистити слуховий апарат?

Що включає чистка СА та яка її вартість?

4. Частка включає:

- Діагностику стану апарату і параметрів його роботи.
- Внутрішня чистка - перевіряємо "вузькі місця" в яких найчастіше виникають проблеми в слідстві накопичення бруду (контакти живлення, регулятор гучності, отвори мікрофонів і ін.).

- Зовнішня чистка - проводимо ультразвукову чистку пластикових деталей корпусу.

- Вартість чистки фіксована і складає 150 грн.